Geodetická kancelář v Plzni

Geodetické kanceláře jsou specializované firmy, které vytváří odborné dokumenty a podklady z oblasti geodézie. Tyto dokumenty jsou zpravidla zapotřebí v různých stavbách a rekonstrukcích, kdy je třeba formálně evidovat a zapisovat technické plány a provedení. Počítají se mezi ně různé geometrické plány, například pro zápis stavu do katastru nemovitostí, nebo podklady pro vytyčení pozemku a stavby.

Jste-li v situaci, kdy něco takového potřebujete, a zároveň pocházíte z Plzně nebo Plzeňského kraje, pak pro vás máme osobní doporučení. Společnost Visionplan-3D je geodetická kancelář se sídlem na Lochotíně, která se oboru geodézie věnuje již více než osm let a má za sebou vyšší stovky realizovaných projektů, řadu pozitivních referencí a navíc pracuje s nejmodernější technologií.

Ať už potřebujete geometrický plán jakéhokoliv typu, vytyčit stavbu či pozemek, 3D mračno bodů nebo virtuální prohlídku, Visionplan-3D pro vás vytvoří vše potřebné. Stačí si zavolat nebo napsat na email a dostanete konkrétní cenovou nabídku.