Novostavby Praha – budoucnost bez dalších nutných investic

Pomýšlíte na stěhování do Prahy? Zvažujete, zda si pořídit novostavbu Praha nebo dát raději přednost staršímu bytu ve starší zástavbě? Každá varianta má své výhody a nevýhody. A to i v případě, že pořízení bytu zvažujete jako investici. Vždy je to obrovské dilema. Starší domy většinou lákají svou atmosférou, na druhé straně je však třeba počítat s vysokými náklady na rekonstrukci bytu. Nikdy také předem nebudete vědět, v jakém stavu je celý dům a jaké investice bude do budoucna vyžadovat. Novostavby Praha jsou v tomto smyslu rozhodně méně problematické, protože delší dobu žádné další investice vyžadovat nebudou.

Novostavba v Praze – ideální investice do budoucna

Jak vlastně takový ideální investiční byt vypadá? Stále platí za jistou investici 2+kk? Určitě ano! Menší novostavby v Praze jsou z hlediska pronájmu jistotou. V poslední době však roste zájem o byty větší. Zásadním je rovněž výběr lokality.

Praha dnes patří mezi Evropská velkoměsta, kde se rozhodně stále vyplatí si koupit jak takzvané investiční bydlení, tak bydlení vlastní. A i když ceny nemovitostí v posledních letech stále rostly a přestože máme v Praze vysokou životní úroveň a vysoké HDP na osobu, tak ceny nemovitostí, včetně nových domů Praha a nových bytů v Praze, jsou zde ve srovnání se západní Evropou poměrně nízké. Kdo si dnes koupí novostavbu v Praze, tak ten může počítat s vysokým procentuálním zhodnocením v horizontu cca 10 let.

Bydlete podle nejnovějších trendů – bydlete v novostavbě Praha

Flatstore.cz vám přináší možnost bydlet v hlavním městě České republiky tím, že nabízí nové byty na prodej Praha. A v Praze naleznete vše, co ke svému životu budete potřebovat – zázemí pro rodinný život, práci, zábavu a spoustu dalšího. Můžete být všem těmto aktivitám stále nablízku, můžete bydlet podle nejnovějších trendů. Jsou v nich zahrnuta veškerá kritéria moderního a energeticky nenáročného bydlení. Pokud tedy zvažujete bydlení v Praze, doporučení je jednoznačné: volte buď nový byt v Praze nebo nový dům Praha.