Co vše provádí geodeti?

Zamýšlíte stavět rodinný dům, chystáte se k zápisu do katastru nemovitostí, potřebujete vyměřit pozemek, vyznačit věcné břemeno? Všechny tyto geodetické služby vám spolehlivě zajistí společnost VISIONPLAN-3D, odborník v geodetickém oboru. Společnost VISIONPLAN-3D nabízí své geodetické práce veřejnosti i podnikatelům.

Jaké geodetické činnosti VISIONPLAN-3D provádí? Je to například zaměření pozemku pro projekt domu, vytyčení stavby a pozemku, polohopisné a výškopisné zaměření, geometrické plány pro zanesení stavby do katastru nemovitostí, vyznačení věcného břemene. Dále také laserové skenování, 3D modely, digitální modely terénu nebo vytvoření virtuální prohlídky interiéru a exteriéru pomocí 360° kamery.

Prohlédněte si webové stránky společnosti VISIONPLAN-3D, najdete zde přehled celkové geodetické činnosti firmy, reference a také ukázky realizovaných zakázek. Máte zde také možnost sjednat si nezávaznou úvodní konzultaci zdarma. Na VISIONPLAN-3D se můžete plně spolehnout, jejím cílem je kvalitní práce, rychlost a také příznivé ceny.