Chystáte narozeninovou oslavu? Cimbálovka nesmí chybět

Pokud plánujete narozeninovou oslavu, svatební hostinu, firemní večírek či jakoukoliv společenskou akci, neobejdete se bez hudebního doprovodu. Upřednostňujete spíše živou hudbu? V takovém případě vás nadchne cimbálová kapela, která působí v Praze a okolí. V následujících řádcích vám prozradíme, co vám zahraje a na co se můžete těšit.

Čistokrevná cimbálová muzika, přesně tak by se dala charakterizovat cimbálka v Praze, která funguje pod vedením kapelníka a nadšence do kontrabasu Petra Goryczky. Lidové písně ze Slovenska, Moravy i Čech vám zahraje čtyřčlenná, případně pětičlenná sestava, kterou tvoří cimbál, kontrabas, housle a viola. Navíc se můžete těšit na pestrou škálu písniček. Cimbálovka vám zahraje klidně i něco z jiných žánrů.

Cimbálka zahraje i známé lidové písně

Cimbálová hudba je ideální způsob, jak zpestřit jakoukoliv společenskou akci. Muzikanti do playlistu zařadí i písničky na přání. Kdy vám přijde ještě vhod cimbálka Praha – https://www.cimbalovkavltava.cz? Co třeba na koštech vín a slivovice? Dokážete si představit ochutnávku bez hudby?

Cimbálová muzika přináší úžasnou atmosféru. Kapela se nebrání jakémukoliv prostředí, zahraje v hotelu, penzionu, restauraci, sále, ale klidně i na chatě či u vás doma. Dokonce zpívá a hraje i kdekoliv venku.

Nechte si zahrát i svou oblíbenou píseň

Cimbálovka, o které celou dobu píšeme, vystupuje pod názvem Cimbálová muzika Vltava. Přestože působí především v Praze, nebrání se dojet ani do vzdálenějších měst. Pokud se vám hudba líbí (ukázky najdete na webových stránkách https://www.cimbalovkavltava.cz), vyplatí se pozvat si kapelu i zdaleka.

Vínečko bílé, To ta Helpa, Išeu Macek do Mauacek. Jedná se jen o krátký výčet toho, co by mělo zaznít na vaší oslavě. Co se ceny týče, ta se různí. Záleží na tom, jak dlouho chcete hrát, kam má kapela dojet a podobně. Zpravidla si však účtuje 4 000 korun za hodinu hraní, přičemž nejmenší částka za akci činí 8 000 korun.