3 příležitosti, kdy využijete barevné obálky

Dnes se dá koupit skoro všechno, na co si vzpomenete. Obrovský výběr se projevuje i na tak obyčejném sortimentu, jako jsou třeba obálky. Dřív jsme měli jenom bílé, v současnosti si můžete vybírat z celé škály barev, metalických provedení, ojedinělých tvarů apod. A k čemu to všechno je?

Pokud přemýšlíte, zda mají barevné obálky vůbec v životě nějaké využití, čtěte dále. Ukážeme si jich totiž hned několik.

1. Peníze darem

Darujete často peníze? Zejména pro mladší lidi, kteří ještě nemají stabilní příjem, nebo potřebují hodně financí například na zařízení domácnosti, jde o vděčný dárek. Musíte ho ale umět podat. Existují různé možnosti – vytvořit růžičku ze srolovaných bankovek, naházet drobné peníze do měšce apod. Jestli však na takové věci nejste, pořiďte raději barevnou obálku. Obyčejná by působila příliš nudně, ale co takhle třeba zlatá metalická?

2. Přání k narozeninám, svatbě, narození apod.

Darovat kromě daru ještě papírové přání je moc hezký zvyk. A to ať už vyberete nějaké předepsané, nebo vymyslíte vlastních pár řádků. Obvykle se dává v obálce, aby si obdarovaný mohl užít ten moment překvapení, až jej vytáhne. Nemusíte ovšem zůstávat u nudně bílé. Ta působí příliš formálně, nezaslouží si slavnostní událost něco lepšího?

3. Obyčejný dopis

Píšete ještě dopisy? Měli byste. Obyčejným dopisem totiž dnes uděláte daleko větší radost než kdysi. A když ho ještě navíc pošlete v pěkně barevné obálce, bude ta radost dvojnásobná. Jistě si vzpomenete na někoho, kdo by si pár ručně psaných řádků od vás zasloužil – kamarádka z dětství, někdo z rodiny, s kým se příliš nevídáte apod.

A jaké všechny obálky se dají sehnat? Na to se podívejte do e-shopu Barevne-obalky.cz. Velmi dobře působí například metalické obálky. Zajímavé jsou také třeba mini obálky. Co kdybyste někomu poslali mini dopis, nebo mu bankovky složili do malé obálky? Buďte trochu netradiční!