Výhodné sady fotopastí s příslušenstvím

Uvažujete nad koupí fotopasti, a přemýšlíte jak ještě ušetřit nějakou tu korunu? Máme pro Vás perfektní tip jak ušetřit. Vždy se vyplatí kupovat sady, které kromě samotné fotopasti nabízejí i příslušenství, takové sady jsou daleko výhodnější než koupě fotopasti a dokoupení příslušenství zvlášť.

Ukázkový příklad úspory

Fotopast Bunaty FULL HD se prodává zvlášť za cenu kolem 4 000 Kč, pokud k ní zvlášť dokoupíme 8 GB paměťovou kartu za 230 Kč, kovový box za 790 Kč a sadu kvalitních baterií za 390 Kč dostaneme se na cenu 5 410 Kč což je v případě, kdy pořídíme fotopast nejlevněji co to jde, většinou se od kvalitních prodejců cena fotopasti pohybuje daleko výš.

V případě kdy koupíme celou sadu se stejným příslušenstvím, cena je celkem 5 290 Kč, úspora je tedy minimálně 150 Kč, důležité je však zdůraznit, že i příslušenství na jiných e-shopech je daleko dražší než udávané ceny v příkladu výše.

Nejprodávanější sady fotopastí

Nejžádanějšími fotopastmi, které se prodávají ve výhodných sadách jsou určitě fotopasti Bunaty, dále následují fotopasti od Browning, ScoutGuard a Acorn. Všechny tyhle fotopasti se dají pořídit velmi levně včetně toho nejnutnějšího příslušenství, bez kterého se neobejdete – paměťová karta a sada baterií.

Zcela nejprodávanější fotopastí je určitě fotopast Bunaty FULL HD, ke které se většinou přidává 8 GB nebo 16 GB SD karta, sada baterií a případně i ochranný kovový box.

Vsaďte na kvalitu

Při výběru fotopasti vždy nakupujte tam, kde prodávají zejména fotopasti, a nemají to jen jako doplňkový prodej, u e-shopů, které se specializují pouze na fotopasti máte záruku kvality a originality všech fotopastí, výběr příslušenství je kvalitní a zaručí dlouhou výdrž nejen fotopasti, což platí zejména u baterií, kdy špatný výběr, pochybná kvalita může vést až k nenávratnému poškození celé fotopasti.