Vybavení dětského pokoje

Vybavit dětský pokoj tak, aby odpovídal potřebám, vkusu a zálibám dítěte, je věda. Jeho prostor musí odpovídat všem zájmům dítěte a měl by růst společně s ním. Při zařizování dětského pokoje je nutné myslet na prostor na hraní, místo k odpočinku i pracovní koutek. Ten potřebují hlavně malí školáci věnující se povinnostem, na něž potřebují klid a příjemné prostředí, které je zbytečně nerozptyluje. Určitě se vyplatí zainvestovat do bytelného a kvalitní nábytku, který dokáže kopírovat měnící se zájmy a potřeby dítěte. Nadčasový design a provedení pak můžou vydržet i několik let, aniž by vyžadovaly větší zásahy. Chcete-li, aby pokoj vydržel dlouho, řiďte se zásadou, že méně je více. Určitě proto volte spíše neutrální barvy, které jen tak neomrzí.

Dekorativní rolety

Děti milují dekorace a mají rády své oblíbené filmové postavičky stále na očích. Pokud nechcete příliš přeplácávat zdi a zároveň hledáte ideální řešení, jak zastínit okna v pokojíčku, měli byste se zaměřit na dekorativní rolety. Perfektně splňují zásady líbivého designu a maximální funkčnosti. Hitem posledních let jsou plisované rolety, které se pyšní hned několika pozitivy. Jsou vhodné do všech místností, v nichž potřebujete navodit příjemnou atmosféru s dobrým stínicím efektem. Ovládají se snadno pomocí spodní a horní lišty. Pohybují se v bočních kolejničkách, takže je můžete posouvat libovolně po okně dle potřeby.

Fenomén Star Wars

Filmová sága Star Wars není fenoménem bezdůvodně. Originální filmový příběh miluje několik generací a cestu si k němu našly i dnešní děti. Výrobci se řídí současnými trendy, a proto se stále častěji můžete setkat s dekoracemi a funkčním vybavením s motivy hvězdného trháku. Pokud je vaše dítě Star Wars nadšencem, určitě si rolety kolekce Star Wars & VELUX Galactic Night Collection zamiluje. Dostupné jsou v několika motivech, perfektně zatemňují a neobsahují škodlivé látky.