VIHOREV dokončil Strakonickou s úspěchem

Investiční projekt Rezidence Strakonická, kterou v posledních měsících realizoval VIHOREV.INVESTMENTS SE a její zakladatel Mgr. Maxim Vihorev, byl úspěšně dokončen. Budova se nachází na Praze 5, pár kroků od Vltavy. Investorům ale i rodinám nabídla na výběr z 28 perfektně zařízených apartmánů, 4 pracovní ateliéry na 7 patrech rekonstruované budovy. Investoři se mohli ucházet o příležitost s garantovaným výnosem až 10,85 %.

Společnost VIHOREV se bude i nadále zaměřovat na zprostředkování podobných investičních projektů aspirujícím i zkušeným investorům, aktivní projekty viz na www.vihorev.com.

Kromě Strakonické společnost aktuálně úspěšně dokončila také projekty Rezidence u Vojanky a AVION apartments, přesto nezahálí a již připravuje nové do svého portfolia. Celkový zobchodovaný majetek v portfoliu VIHOREV se odhaduje na něco přes 700 000 000 CZK.

Maxim Vihorev, zakladatel VIHOREV.INVESTMENTS, SE

Maxim Vihorev, český podnikatel s ukrajinsko-ruskými kořeny, který žije v Praze 20 let a má zde vystudované dvě významné vysoké školy (VŠE a Právnickou fakultu UK), je zakladatelem a CEO firmy VIHOREV.INVESTMENTS, SE. Kromě toho Mgr. Maxim Vihorev také založil fond VIHOREV.CAPITAL SICAV, a.s. Přečtěte si více na www.maximvihorev.cz