Studna nemusí být nákladná

Pokud byste si domů rádi pořídili domácí studnu stejně jako mnoho dalších lidí, kteří zjistili, jak moc se jim taková věc vyplatí, pak vězte, že její zařízení nemusí být vůbec nákladné. Ano, je sice pravda, že studna vyžaduje jistou počáteční investici a starosti kolem projektové dokumentace, hydrogeologie, vyřizování oficiálních formalit s úřady a tak podobně, ale i to se dá zařídit za nízkou cenu.

Plzeňská firma ZAKRA s.r.o., která pomáhá budovat domácí studny po celé ČR, například nabízí své služby již od 10 000 Kč a ty zahrnují veškeré potřebné formality i odborné posudky. Získáte na úvod nejen plnou konzultaci, při které se zodpoví veškeré vaše dotazy, ale také kvalitní zpracovaný projekt studny a asistenci po celou dobu jejího zřizování.

ZAKRA pomáhá odbavit i veškerou komunikaci s úřady nebo naplnit veškeré povinnosti, které se ke studně vážou. Tím pádem nemusíte nic extra řešit a po odsouhlasení veškerých připomínek stačí jen počkat, než vám to odborníci pomohou postavit. Pokud vás tato nabídka zaujala, ozvěte se nám a odpovíme vám na všechny otázky.