Rychlé a hravé proměny dětského pokojíčku

V dětském pokojíčku se mohou rodiče maximálně vyřádit a popustit uzdu své fantazii i dětským nesplněným snům. Při zařizování pokoje pro vaše dítko tak můžete zrealizovat veškeré představy a přání, kterých nebylo vyslyšeno ve vašich dětských letech. Čas ale plyne jako voda a s ním i názory na zařízení interiéru. Možná jste se při návštěvě dětského pokojíčku najednou přistihli s myšlenkou v hlavě, že se vám stávající vybavení jednoduše nelíbí a dospěli jste k názoru, že si vaše dítko zaslouží změnu. Nemáte-li financí na rozdávání a nemůžete si tedy s proměnami příliš vyskakovat, pak vám přijde vhod náš dnešní článek. Prozradíme vám v něm cenově dostupné a zajímavé nápady na proměny dětského pokojíčku, kterou budou bavit vás i vaše dítka!

Nejrychlejší proměna dětského pokojíčku: tapeta!

Nemusíte se pouštět do zdlouhavého a tolika lidmi neoblíbeného malování, které s sebou přináší nejen samotnou výmalbu, ale především i úklid, do kterého se většině z vás moc nechce. Daleko rychlejším a možná i efektivnějším způsobem může být tapeta. Ty jsou v dnešní době k dostání v mnoha provedeních a variantách, které jsou nejen cenově dostupnější, ale především velice zajímavé. I vy tak dokážete najít takovou, která bude tou nejlepší volbou do dětského pokojíčku vaší ratolesti.

Proměna příjemná na pohled i na dotek: měkké materiály!

Není žádným překvapením, že dítka si nejčastěji hrají na zemi, čemuž je třeba přizpůsobit i zařízení jejich pokojíčku. Proto by v tomto interiéru neměl chybět koberec, který je izolací tepla i zvuku a dítku poskytuje spoustu místa pro ničím nerušené hraní. Jestliže chcete pokojíček levně proměnit, pak vsaďte na zajímavé a především měkoučké materiály! Zaměřit se můžete na nový kusový koberec, poutavé povlečení, hravé polštářky a mnoho dalšího.

Změna, kterou dítka uvítají s nadšením!

Kdo má děti, určitě moc dobře ví, že jejich kreativitě se meze skutečně nekladou a že dítka často vymýšlí nejrůznější způsoby, jak dát tomuto umění šanci prorazit  na povrch. Jestliže i vaše děti patří ke kreativně nadaným, pak jim v pokojíčku vyhraďte místo, kde budou moci nechat svou fantazii pracovat na plné obrátky! Perfektním řešením je vymalovat jednu stěnu v pokojíčku speciální omyvatelnou barvou, na kterou si děti budou moci nerušeně kreslit, aniž by napáchaly větší škody. Přečtěte si zkušenosti ostatních lidí s nábytkem.

Čtěte také: