Rychlá, bezpečná a inteligentní řešení pro instalaci kabelů?

Odpověď je jednoznačná, instalační systém Schnabl. Geniálně jednoduchý, snad až třikrát rychlejší systém instalace kabelů než při použití jiných příchytek, patentovaný plug-in systém, který instalujete bez nářadí pouhým zasunutím dříku expandéru do  sestimilimetrového otvoru za použití nevelkého úsilí a máte hotovo. Žádné nářadí ani speciální “udělátko”. Jen patentovany systém certifikovaný ISO 9001 poprvé již v roce 1997.

Odolnost a vysoká variabilita systému

Každý upevňovací bod odolává tlaku na vytazeni až 350 N, což zajišťuje vysokou bezpečnost instalace v celé řadě materiálů ať už v sádrokartonu, heraklitu, izolačních deskách a dalších. Systém Shnabel plug-in můžete použít na omítku stejně dobře jako pod ní. V obou případech vám poslouží dokonale a bezpečně. Kabelové příchytky jsou dodávány ve všech běžných rozměrech pro montáž všech prakticky jakéhokoliv rozměru kabeláže. Lze jej bez poškození demontovat a přesunout. Mezi elektromontéry je známým faktem, že použitím systému Schabel významně snížíte naklady na instalci kabelu a ušetříte čas potřebný pro

montáž.

Nejen pro kabelové instalace

Schnabl plug-in systém nabízí také úchytky pro rozvodové trubky a hadice, teplovodní a studenovodní rozvody, vzduchové hadice a další podobné instalace  až do rozměru 25 mm. A to vždy se stejnou principiální jednoduchostí, rychlostí a elegancí. Zkuste to i vy. Určitě nebudete zklamáni.