Obkladové pásky z přírodního kamene na fasádu jsou opravdu dobrým nápadem

Pokud vás při práci na domě napadlo dokončení fasády a přemýšlíte nad tím, jak nejlépe a čím ji obložit, máme pro vás jeden nápad. Obkladové pásky z přírodního kamene zazáří na každém typu domu.

Váš dům díky nim získá nový originální vzhled, který neztratí na své eleganci mnoho let. Kamenné obkladové pásky patří mezi oblíbený vsazený materiál do interiérů i exteriérů. Díky široké škále barev je jen na vás jak si pásky zkombinujete. Kromě toho získáte také tepelněizolační vlastnosti, které šetří energii.

Obkladové pásky z kamene můžete použít při novostavbách i při rekonstrukcích starších domů. Jelikož se lepí na vnější co vnitřní stěny, nevyžadují samostatné základy. Jsou vhodné také v kombinaci se zateplením domu.

Přiznané obkladové pásky z přírodního kamene mají své kouzlo. Jsou znakem dlouhověkosti a nadčasovosti. Při jejich obkladu nezáleží na tom, z jakého materiálu je dům postaven. Díky nim může dům přeměnit na originální stavbu. Na stavbě, zdech a plotech působí přírodní kámen přirozeně a elegantně.

Přečtěte si: Další články o stavbě a domácnosti.

Obkladové pásky na fasádu z kamene můžete použít buď na část, nebo celou plochu domu. Díky němu bude dům působit originálně a půvabně. Přírodní kámen dodá domu zocelený vzhled bez výchylek. Výhodou tohoto obkladu je jednoduchá aplikace. Mezi hlavní výhody obkladového kamene patří dlouhá životnost, výběr barevných odstínů, jsou odolné a bezúdržbové, ochraňují vnější stavbu před poškozením.

Přírodní kámen má spoustu praktických vlastností. Jsou mrazuvzdorné, odolávají povětrnostním vlivům a i po letech si stále udržují jasnou barvu a vzhled. Pokud uvažujete nad obkladovým páskem z přírodního kamene, stačí si už jen vybrat barvu a vzhled, který bude zkrášlovat fasádu domu i zdi či stěny venkovních staveb.