Na stěhování do Prahy i s celou rodinou je nyní ideální doba!

Bydlíte mimo hlavní město, ale do Prahy dojíždíte každý den do zaměstnání? Je pro vás vaše zaměstnání lukrativní a podobné by se vám jen těžko shánělo? Začíná už pro vás neustálé cestování být unavující?  V takovém případě je jistě na místě přemýšlet o přestěhování do Prahy. Máte zároveň strach, že v Praze nenajdete ideální bydlení pro celou vaši rodinu a že změna bude k horšímu? Poradíme vám, jak si nové bydlení v Praze vybrat. Dokonce vám představíme ideální projekt pro rodinné bydlení.

Rezidence NA VACKOVĚ – ideální byty pro rodinu

Rodinné bydlení nemusíte hledat jen v rodinných domech, ale také v bytech, které jsou dostatečně velké a dobře dispozičně řešené. Takové jsou například nové byty v Praze, které jsou součástí projektu NA VACKOVĚ. V rámci tohoto projektu vznikne v části Prahy 3 celkem 5 nových bytových domů, které nabídnou nové byty v Praze, celkem 331 nových bytových jednotek. Projekt navrhovalo a realizuje zkušené studio MS Architekti.

domeckov.cz_navackove_cz_01

Praha jako ideální lokalita

Městská část Praha 3 je v posledních letech jednou z nejžádanějších pro bydlení. O prodej bytů na Praze 3 je již dlouhodobě velký zájem. Především proto, že se jedná moderní rozvíjející se část s velkým potenciálem. Podle mnoha odborníků právě Praze 3 patří budoucnost a může se stát novodobým centrem.  Projekt NA VACKOVĚ se ale nachází v klidnější části horního Žižkova v lokalitě Vackov. V okolí projektu nechybí množství zeleně a parků, přesně pro rodinný život. NA VACKOVĚ je pokračováním velmi úspěšného projektu Alfarezidence, který vznikal v této lokalitě v letech 2006-2011. Jestliže chcete o lokalitě Prahy 3 vědět více informací, podívejte se ZDE.

domeckov.cz_navackove_cz_02

Jak vypadají byty?

Jednotlivé bytové jednotky v pěti bytových domech budou v dispozicích od 1+kk až po prostorná 4+kk. Pro rodiny je jistě nejzajímavější volbou dispozice 4+kk. Studio MS Architekti si dalo velmi záležet nejen na vnějším vzhledu stavby, ale také na dispozicích bytů a využití každého místa v interiéru. O komfort bydlení tedy nemusíte mít strach. Součástí každého bytu je předzahrádka, balkon nebo lodžie. Velkou předností rezidence NA VACKOVĚ je vyrovnaný poměr kvality a ceny. A to i přesto, že se jedná o nově realizovaný developerský projekt v atraktivní městské části.