Domácí čistírna odpadních vod uspoří

Čistírny odpadních vod jsou z dobrých důvodů dobře prodávaným vylepšovákem nejen pro soukromé ale i firemní pozemky. Ekonomický přínos ČOV je zřejmý. Její provozovatel ušetří 75 000 i více korun na nespotřebované energii a souvisejících opatřeních za každý rok. Není žádného divu, že se tolik prodávají. Navíc tam, kde není kanalizace, se jedná o jediné pořádné řešení.

Také byste rádi zřídili ČOV? Je to jednoduché. Je třeba jen opatřit projektovou studii, posudek hydrogeologa, legální souhlas a koupit ČOVku. Je poměrně jedno, jestli pro chatu nebo továrnu. Postup je ve všech případech stejný.

Pokud chcete znát více podrobností, prohlédněte si společnost ZAKRA. ZAKRA se zaměřuje nejen na produkty jako ČOV nebo vodovodní přípojky, ale i veškerý servis kolem. Stovky spokojených klientů, nemálo vytvořených zařízení a pozitivní reakce.

Jak na to? Nejprve se mezi vámi a firmou odehraje diskuse. Ta je zdarma. S konzultanty pořešíte to podstatné, co se týká pozemku a situace. Následně dostanete hydrogeologický posudek, ten je nutný. Zpracují se povinné zákonitosti. Koupí se čistírna a hotovo.