Kvalitní voda je základem vašeho zdraví. Objevte výhody vodních filtrů

Pokud jde o udržení zdraví do vysokého věku, kvalita vody, kterou pijeme, je z dlouhodobého hlediska rozhodující. Vodárenské společnosti sice dodávají do domácností nezávadnou vodu, ale ani tak není úplně čistá. Obsahuje určité množství chlóru, ozónu, ale i pesticidů a saponátů nebo je nadměrně tvrdá. Právě z tohoto důvodu doporučujeme používat vodní filtr, který vyřeší problém s kvalitou a chutí vody za vás.

Proč není balená voda ideálním řešením

Spousta lidí řeší svůj pitný režim kupováním balené vody. Balená voda sice splňuje přísné normy a o její kvalitu se nemusíme bát, tedy pokud byla prodejcem správně skladována. Jejím problémem je ale ekonomická a ekologická stránka věci – zbytečně utrácíme a ještě zamořujeme planetu dalším odpadem.

Možnosti filtrace vody

  1. Jednoduchým řešením jsou vodní filtry, které ekonomickou a ekologickou cestou zbaví kohoutkovou vodu nežádoucích látek, mají dlouhou životnost, a zároveň je možné schovat je pod linku tak, že nejsou vidět a v kuchyni nijak nepřekáží.
  2. Další praktickou možností a levnější alternativou pro úpravu kohoutkové vody jsou filtrační konvice, které odstraní nežádoucí látky také dostatečně účinně, ať už jde o stopy chlóru, různé usazeniny, zakalení atd.

Přístroje pro zdraví

Uvažujete nad pořízením vodovodního filtru nebo filtrační konvice pro úpravu kohoutkové vody? Kvalitní a ověřené produkty pořídíte na e-shopu Přístroje pro zdraví.