Bezpečné a vysoce kvalitní a trampolíny pro děti

Skákací trampolíny máme většinou spojené se zábavou malých či větších dětí, dnes však skáčou i dospělí. Trampolínu pořídíte s vysokou nosností, a tak si může zařádit celá rodina. Chcete-li dětem dopřát zábavu na čerstvém vzduchu, tak je právě trampolína ten nejlepší způsob, jak strávit čas s vašimi potomky na zahradě a zároveň je přimět k pohybové aktivitě. Pro dospělé je to výborný způsob jak zhubnout, zlepšit kondici a posílit svalstvo. Navíc si přitom užijete spoustu zábavy. Co jste možná netušili je, že při skákání se krásně uvolní vaše páteř, která se zároveň také posiluje. Tento druh pohybu šetří klouby, při dopadu se totiž neodrážíte od tvrdé plochy jako třeba při běhání.

Při nákupu trampolíny dejte na kvalitu

Skákání na trampolíně vás neomrzí a uděláte něco pro své zdraví. Při pořizování tohoto herního prvku se však řiďte kvalitou a bezpečností. Každý rok se při skákání zraní tisíce dětí po celém světě, a tak se zamyslete nad tím, jaké by měla mít trampolína bezpečnostní prvky. Univerzitní profesor a vynálezce Dr. Keith Alexander je kromě své profese také otec, proto se začal zajímat o to, jak vytvořit tu nejbezpečnější trampolínu na světě. Nakonec se mu to podařilo. Odstranil pružiny, přemístil rám na bezpečné místo, kam není možné spadnout, vytvořil měkké kraje podložky a celou hrací plochu uzavřel flexi sítí. Ta vrací skákajícího zpět na plochu bez hrozícího pádu z trampolíny. Díky patentovanému bezpružinovému designu se změnil princip fungování těchto skákacích herních prvků, což dělá produkty Springfree opravdu vysoce bezpečné.

Výhody trampolíny Springfree

Při výrobě Springfree trampolín se používají ty nejkvalitnější materiály, díky tomu máte záruku maximální životnosti produktu. Každý jednotlivý komponent je podrobně testován, a tak si můžete vychutnat bezpečné skákání naplno. Síť flexinet kolem skákací plochy je vyrobena z velmi jemného a pevného materiálu, který se nepárá a je vysoce odolný proti nejvyššímu UV záření. Pružné tyče a podpůrné pruty se skládají ze speciální hmoty, ta je až 3× silnější než železo. Používá se dokonce při výrobě letadel Boeing. Všechny rámy jsou opatřeny třemi ochrannými vrstvami a mají odolnost proti rzi a odlupování, vydrží zátěž až 500 kg, na což jsou testovány. Samotná odrazová plocha z geotextilie má nosnost dokonce až 700 kg statického zatížení.