Kotlíkovým dotacím rozumíme! S námi můžete získat až 85% slevu na nový kotel.

Váš starý kotel již dosluhuje nebo jste si právě postavili nový dům a na zimu už chcete být v pohodlí? V teple? Energetická kancelář Vám spolu se svými specialisty efektivně pomůže a ještě Vám dá velkou slevu.

Sepsat takovou žádost o poskytnutí dotace není jen tak, ale s námi můžete být klidní. Pokud chcete dotaci získat a úplně si nevíte rady, není nic jednoduššího než nás kontaktovat. Náš obchodník s vámi projde všechny body žádosti a také body smlouvy na pořízení Vámi vybraného kotle na tuhá paliva. Žádost poté zašleme na krajský úřad, kde Vaši žádost schválí, nebo zamítnou (obvykle z důvodu vyčerpání kapacity).

V tuto chvíli jsou zde tedy dvě možnosti. Pokud bude Vaše žádost schválena, pošle Vám kraj požadovanou částku na Váš účet a vy ji poté přepošlete smluvenému dodavateli. Poslední věcí je již samotná montáž Vašeho kotle, kterou provádí dodavatel. Pokud bude Vaše žádost krajem zamítnuta, nezoufejte. O proplacení Vámi požadované částky se budou ucházet v dalším kole výzvy kraje.

Výše dotace může být až 85 % z celkové ceny pořizovaného kotle. Tato sleva však záleží na konkrétním kraji, ve kterém žijete. Podrobnější informace o výši dotace a dalšího kola výzvy se dozvíte na oficiálních stránkách vašeho kraje.

Energetická kancelář Vám může také zařídit dodávku tuhých paliv (konkrétně černého a hnědého uhlí, briket a pelet, které dTest ocenil jako „Velmi dobrá kvalita“) za nejlepší cenu na trhu. Více informací naleznete například zde.