Jak zvýšit příjmy z pronájmu bytu v Praze?

Dlouhodobý pronájem bytu sice zajistí pravidelný přísun peněz, nicméně s ním přicházejí také nepříjemnosti, které dokáží hodnotu příjmů snadno vyrovnat. Pokud svůj majetek poskytnete k dlouhodobému užívání cizí osobě, nikdy nemáte jistotu, že se k němu bude chovat hezky a opatrně. V momentě, kdy s ním rozvážete nájemní smlouvu, na vás v mnoha případech čeká rozsáhlá rekonstrukce naprosto zdemolovaných místností. Proč se tedy neustále stresovat a zabývat podobnými problémy, když můžete vydělávat i jednodušeji?

Krátkodobý pronájem je daleko výhodnější cestou

Pojďme se podívat, jaké benefity můžete získat v okamžiku, kdy se rozhodnete začít s krátkodobým pronájmem:

  • zvýšení příjmů o 20 až 50 %
  • profesionální úklid po každé návštěvě
  • údržba bytu, která vyřeší jakýkoli problém
  • žádný osobní (ani jiný) kontakt s hosty

Všechny tyto skutečnosti každý z vás jistě uvítá. Pokud své bytové prostory vložíte do rukou správy krátkodobého pronájmu bytů v Praze, v podstatě z vašich beder odpadá veškerá starost. Nebudete muset řešit nenadálé situace spojené s poškozením výbavy. Nebudete se muset setkávat s klienty. Tým správy bytů se bude zároveň starat i o portfolio vašich prostor, které doplní profesionálními fotografiemi, jimž žádný potenciální klient nedokáže odolat. Oproti dlouhodobým pronájmům je to opravdu příjemná změna, že ano?

Spočítejte si sami, na kolik vás služba vyjde

Samozřejmě musíte počítat s tím, že takový servis a péče o vaše příjmy nemůže být zadarmo. Pokud vás zajímají konkrétní čísla, tak ceny za správu Airnb si může každý spočítat na oficiálním portálu společnosti, která se touto činností aktivně zabývá. Jedno je ovšem jasné už teď. Krátkodobý pronájem je velice účinným nástrojem, pomocí kterého vydělávají obě zúčastněné strany. Právě to by mělo být poměrně jasnou motivací i ve vašem případě.