Automatický zavlažovací systém šetří váš čas

Stále zvažujete, zda si pořídit automatický zavlažovací systém? Položte si otázku, kdo při použití ručního zavlažování bude zavlažovat krajinu kolem vaší chalupy, když pojedete na dovolenou? V automatickém zavlažovacím systému funguje vše autonomně, snímače počasí neustále monitorují počasí a regulují zavlažování. Nemusíte se bát, ani o počasí, ani o to, zda vaše rostliny budou mít pravidelnou závlahu. Moderní systémy umožňují ovládat a měnit libovolné parametry systému, ať jste kdekoli. Dálkové ovládání pomocí modulu Wi-Fi umožňuje snadné přizpůsobení zavlažování pohodlnou aplikací na vašem smartphonu nebo tabletu.

Zahradní lehátka – nezbytný doplněk k vašemu pohodlí

Ovšem jaký materiál pro zahradní lehátka zvolit? Zahradní nábytek musí být pohodlný a také zapadat stylem k vašemu domu a celkově do krajiny. Pokud se vám líbí kovaný nábytek, volba je správná. Moderní nábytek z tepaného železa je uměleckým dílem. Kroucené zádové židle, elegantní stoly se skleněnou deskou a uhlazené lavice vypracované v každém detailu. Takový nábytek nádherně ozdobí každou zahradu v moderním stylu.

Výhody: nábytek z tepaného železa – takové výrobky vydrží prakticky jakékoliv zatížení, je extrémně obtížné je poškodit, i když se snažíte tvrdě zasáhnout. Kov své vlastnosti nemění na slunci, nevadí mu ani kolísání teplot. Natřít takový nábytek můžete v téměř v jakékoli barvě.

Minus: hlavní nevýhodou je vysoká cena.   

Péče: jednou za 2-3 roky pokrýt kov antikorozní barvou, a pak váš oblíbený nábytek bude sloužit jak vám tak i vaším vnoučatům.

Zahradní sochy mistra Sibery

Pohádkové zahradní sochy  dodají vašemu domovu zvláštní nádech.  Zútulní prostředí, ve kterém se budou nacházet a hlavně potěší vaše hosty – děti budou nadšené. Kdo má na své zahradě vodníka nebo nádhernou lesní vílu? Ale pokud obdivujete Velikonoční ostrov a sochy Moai i ty si můžete v menším provedení nechat vyřezat motorovou pilou u truhláře Sibery.