Půjčovna dodávek

Půjčovna dodávek se nachází v Praze 9. Nabízíme krátkodobé a dlouhodobé půjčování dodávek nebo užitkových vozů do 3,5 t. Pyšní se skvělým vozovým parkem a nejnižší cenou na trhu. Půjčujeme dodávky nejen podnikatelům a živnostníkům. Samozřejmě také soukromým osobám pro jejich účely.

Půjčení pro osobní účely

Půjčujeme dodávky a užitkové vozy všem fyzickým osobám pro soukromé účely. Nejčastěji na převoz a stěhování. Stačí nás kontaktovat a určit si přesné datum a čas. Pokud k nám dorazíte osobním automobilem, můžete ho u nás nechat bez poplatku na parkovišti.

Půjčení pro firmy

Společnostem a živnostníkům nabízíme výhodné půjčování dodávek. Platí jak dlouhodobé zapůjčení, tak i krátkodobé. Firmám také nabízíme možnost reklamní plochy na našich dodávkách a užitkových vozidlech. Pro společnosti je možné platit na fakturu.

Zákazníci na prvním místě

Zákazníci jsou pro nás největší prioritou a neustále pro ně zlepšujeme kvalitu našich služeb. Našim cílem jsou spokojení zákazníci. Neustále jsme jim k dispozici, na telefonu, který je nonstop zapnutý a také každý den od 8 -21 hodin u nás na pobočce.

Bezkonkurenční ceny na trhu

Jak už jsme zmínili, díky pronájmu reklamní plochy na našich dodávkách, nabízíme ty nejlepší ceny na trhu. Více o našich službách najdete na našich webových stránkách nebo telefonicky.